GILLETTE FUSION náhradní žiletky hlavice (4 kusy v balení)

Cena: 350,00Kč
Cena za hlavici: 87,50Kč
Běžná cena: 499,00Kč
Ušetříte: 149,00Kč
Výrobce: Gillette
Model: GL_FU_HL_4
Bonusové body: 5
Dostupnost: Do týdne na skladě

Upozornit na změnu stavu produktu

Informujte mně Podobné produkty

Gillette Fusion žiletky náhradní hlavice 4 ks

GILLETTE FUSION náhradní žiletky, narozdíl od Power jsou hlavice určené pro manuální strojek FUSION

Tyto náhradní hlavice jsou asi úplně ta největší klasika co můžete koupit, ale pozor na padělky z Polska a Číny. Pokud bude cena moc podezřelá nekupujte je.... většinou budete hodně zklamaní. 

Výměnná žiletka Gillette Fusion je tvořena pěti kvalitními břity, které zaručují dostatečně hladké oholení (pro srovnání: model Mach3 Turbo má pouze 3 břity). Každá hlavice obsahuje navíc ještě speciální zarovnávací břit. Zarovnávací břit - umístěny na horní straně holící hlavice - ulehčuje přístup do hůře přístupných míst jako vousy pod nosem, okolo úst či kotlety.

 

Také náhradní hlavice Gillette Fusion mají speciální proužek Lubastrip, který nejenže vyživuje pleť při holení, ale také indikuje potřebu vyměnit starší žiletku za novou. Když je proužek bílý, je třeba vyměnit hlavici za novou.

 

Náhradní holící hlavice Gillette Fusion lze používat se všemi manuálními i bateriovými holícími strojky řady Fusion - Gillette Fusion, Fusion Power Stealth, Fusion Phenom, Fusion Phenom Power, Fusion Gamer, Fusion ProGlide, Fusion ProGlide Power

 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší    Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Kategorie
Přihlášení uživatele
E-mailová adresa:


Heslo:

Zapomenuté heslo