Olaplex No. 3 Hair Perfector 100 ml

Cena: 699,00Kč
Běžná cena: 999,00Kč
Ušetříte: 300,00Kč
Výrobce: OLAPLEX
Model: OLPLX
Bonusové body: 0
Dostupnost: Do týdne na skladě

Upozornit na změnu stavu produktu

Informujte mně Podobné produkty
Štítky olaplex

Olaplex No. 3 Hair Perfector 100 ml

OLAPLEX Hair Perfector No.3 100ml Olaplex No.3 je zředěnější koncentrace přípravku Olaplex No.1, kterou používají výhradně kadeřníci ve svých salonech. Používáním Olaplex No.3 posílíte vnitřní stavbu vlasu, která se narušuje především chemickým zásahem a častým používáním fénů a žehliček.

Tato speciální molekula dokáže postupně obnovit zničené můstky ve vlasech, jejichž ztráta je zodpovědná za ztenčování a ulamování vlasu. Toto obnovení vnitřích vazeb vlasu je trvalé a z vlasů se nevymývá. Narušit a postupně zničit je však můžete opětovným chemickým zásahem a necitlivým zacházením s vlasy. Právě v těchto případech je dobré mít olaplex No3. vždy po ruce a dle potřeb za včas použít.

Použití: Pokud nemáte čerstvě umyté vlasy, nebo jsou vlasy zaneseny stylingem, umyjte je šamponem a ručníkem z nich vymačkejte vodu. Na celé délky vlasů naneste přibližně 10 až 15ml přípravku Olaplex a dobře vlasy pročeště. Olaplex nechejte na vlasech působit minimálně 15 minut, poté je umyjte šamponem a následně kondicionérem. Zregenerování vlasů je viditelné již po 15min, ale u velmi narušených vlasů a pro docílení maximálního uzdravení vlasů se doporučuje nechat působit Olaplex co nejdéle. Velmi vhodné je nechat Olaplex působit na vlasech i přes noc a ráno si je následně umýt šamponem a kondicionérem.

Toto ošetření je doporučeno provádět optimálně 1x týdně. 100ml

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší    Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Kategorie
Přihlášení uživatele
E-mailová adresa:


Heslo:

Zapomenuté heslo