Gillette Mach3 Turbo náhradní hlavice 8ks

Cena: 429,00Kč
Cena za hlavici: 53,63Kč
Běžná cena: 599,00Kč
Ušetříte: 170,00Kč
Výrobce: Gillette
Model: MACH3_TRB_NH_8
Bonusové body: 5
Dostupnost: Není na skladě

Upozornit na změnu stavu produktu

Informujte mně Podobné produkty

Gillette Mach3 Turbo náhradní hlavice jsou nejlepší náhradní hlavice se třemi břity. Jsou vhodné na rychlé a bezpečné oholení bez pupínků. Náš odborník na holení pan Holítko je doporučuje. Hodnocení mají 100%

Řada pro pánské holení Gillette Mach3 byla představena již v roce 1998 a stala se tehdy nový měřítkem kvalitního holení. Svou konkurenci převálcovala novými technologiemi i 3-břitovými hlavicemi. Postupem času v Mach3 - byly vytvořeny modely jako Mach3 Turbo a M3 Power. Dnes patří řada Mach3 do osvědčené střední třídy mezi nižší řadou Sensor a vyšší Fusion. Hlavní výhodou modelu Mach3 je tak dnes jeho skvělý poměr mezi cenou a výkonem.

 

O kvalitě modelu Mach3 svědčí nepochybně i ten fakt, že se stal později základem pro dámské výměnné hlavice Gillette Venus.

 

Každá žiletka Gillette Mach3 je tvořena třemi ocelovými břity. Výroba břitů je velmi náročná a probíhá v mnoha složitých technologických krocích - povrch je nutné upravit tak, aby břity zůstaly ostré po co nejdelší dobu (přidává se proto keramická a teflonová vrstvička). Zároveň je nutné břity upravit tak, aby nedocházelo k jejich reznutí - proto je na povrch přidáván chrom.

Pokud chcete dát vědět kamarádům zde je link: http://www.holitka.cz/ziletky-pro-muze/gillette-mach3-turbo/gillette-mach3-turbo-8-ziletky-nahradni

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší    Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Kategorie
Přihlášení uživatele
E-mailová adresa:


Heslo:

Zapomenuté heslo