Gillette FUSION strojek + 2ks žiletek a držák do koupelny

Cena: 312,00Kč
Výrobce: Gillette
Model: GL_FU_ST_2
Bonusové body: 5
Dostupnost: Není na skladě

Upozornit na změnu stavu produktu

Informujte mně Podobné produkty

Gillette Fusion strojek s držákem do koupelny

Produkty Fusion patří v současnosti do nejvyšší třídy mezi panskými holícími stojky a žiletkami od Gillette. Holící strojek Gilette Fusion pak představuje základní model této řady.

 

Díky tomu, že holící strojek Fusion je kompatibilní se všemi výměnnými hlavicemi z řadyFusion (Fusion, Fusion Power, Fusion ProGlide, Fusion ProGlide Power), je ideálním způsobem, jak začít používat produkty této značky. Díky vzájemné zaměnitelnosti lze přecházet od těch jednodušších žiletek až po ty nejlepší.

 

Oproti ostatním holícím strojkům Gillette jsou modely Fusion provedeny v efektní oranžové barvě, a tak díky modernímu designu zaujmou na první pohled.

 

To, co je na holícím strojku nejdůležitější, je samozřejmě otázka, jak padne do ruky. Pokud je holící strojek uživatelský příjemný, z každodenního holení se stává příjemná a hlavně naprosto automatická činnost. Zde mají strojky Fusion skvělé předpoklady, zejména díky držadlu, které je pogumované a o něco málo tlustší, než je běžné. Díky tomu strojek padne skvěle do ruky.

 

Další skvělou vlastností řady Fusion jsou výklopné hlavice, které umožňují mnohem lepší a flexibilnější skluz po pokožce, což znamená možnost dostat se lépe do míst, kam se standartním holícím strojkem lze dostat jen s většími obtížemi. Ranní oholení je tak nejen příjemnější, ale i rychlejší, než kdy dříve.

 

Samotné výměnné hlavice Gillette Fusion tvoří pět ostrých břitů pro hladké oholení (pro srovnání: model Mach3 Turbo má pouze 3 břity). A vedle toho je zde ještě speciální zarovnávací břit. Zarovnávacím břitem lze jednodušeji oholit hůře přístupná místa obličeje.

 

Holící strojek Gillette Fusion lze používat se všemi náhradními hlavicemi řady Fusion (tedy Gillette Fusion, Gillette Fusion Power, Gillette Fusion ProGlide, Gilette Fusion ProGlide Power. 

 

pokud chcete dát vědět o naší super ceně zde je link: http://www.holitka.cz/gillette-ziletky-holici-strojky/fusion/gillette-fusion-ziletka-strojek-s-jednou-hlavici

Ostatní produkty řady Power jsou zde http://www.holitka.cz/gillette-ziletky-holici-strojky/Fusion-power 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší    Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Kategorie
Přihlášení uživatele
E-mailová adresa:


Heslo:

Zapomenuté heslo