Gillette Venus Olay - žiletky náhradní hlavice - 3ks

Cena: 349,00Kč
Běžná cena: 399,00Kč
Ušetříte: 50,00Kč
Výrobce: Gillette
Model: GL_VE_OLAY_3KS
Bonusové body: 0
Dostupnost: Není na skladě

Upozornit na změnu stavu produktu

Informujte mně Podobné produkty

Gillette Venus Olay - žiletky náhradní hlavice - 3ks

Model Gillette Venus Olay mě hodně překvapil. Celý život používám standardní „Venusky“, nový model jsem vyzkoušela teprve nedávno. Zásadní rozdíl mezi žiletkami je v hydratačním proužku. Ten na žiletkách funguje jako gel na holení, nanášet samostatně pěnu není vůbec potřeba. Celý proces holení je tak výrazně pohodlnější a rychlejší. Lze maximálně doporučit na cesty – úspora místa a opět – času. Gelu na holítku je hodně, vydrží několik desítek oholení.

 

Další výhodou oproti standardním Venus je 5 břitů. S pěti břity je možné na jeden „zátah“ oholit výrazně větší plochu, což opět snižuje čas, který holení zabere.

 

Řadu Olay doporučuji vyzkoušet všem, kteří nechtějí trávit holením polovinu života. Holení je pohodlné, rychlé a vzhledem k tomu, že nepotřebujete pěnu, i finančně úsporné. Strojek hodnotím 10 body z 10!

Asi nejlepší pocit pro dámské nohy, absolutně bezkonkurenční hladké oholení bez pěny. Holítka už obsahují na hlavici polštářky s pěnou a uklidňujícím gelem, takže oholení je snadné a příjemné. Navíc se tyto hlavice dají nasadit na jakýkoliv Venus strojek.  

Venus Olay Vám skutečně zajistí hladké oholení a žiletky vydrží až 2x déle než u běžného typu Venus. Všechny nové hlavice testuje tester (moje přítelkyně) a u Venus Olay byla nadmíru spokojená :-) podle jejích slov "už nikdy chlapská holítka pro pořádné oholení" :-D

 

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší    Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Kategorie
Přihlášení uživatele
E-mailová adresa:


Heslo:

Zapomenuté heslo